Gerakas.

Saturday, October 05, 2013

Zažila jsem nejhorší týden v životě. Každý den minimálně dvě prověrky (nehlášená chemie a zemák, skvělý!). V pátek jsme psali tři, celé  čtvrteční odpoledne jsem strávila u doktora a tak jsem se na milovanou fyziku a matematiku vykašlala a řekla si "děj se vůle boží". Dneska jsem vstávala před sedmou a šla s V. na házenou, kde hrál náš spolužák a kluci z tábora. Porazili Orlovou i Paskov (?), takže gratuluju:D:3. Odpoledne jedeme na rodinnou oslavu a zítra se už budem válet doma (a znova učit zemák -__-). Myslím že teď by mohla být s písemkama pauza, takže se snad zlepší moje aktivita. Naštěstí jsem si našla čas a udělala nový layout, protože ten starý se mu už vůbec nelíbil. Je třeba udělat ještě pár změn, ale minimálně do středy by měl být úplně hotový. Co na něj zatím říkáte?:)
Dneska přidávám další fotky ze Zakynthu, konkrétně z prvního dne, kdy jsme měli půjčené auto. Dopoledne jsme jeli na písečnou pláž Gerakas, kde jsme viděli želví hnízda a holku co vypadala úplně jak Sadness. Tam jsme byli do oběda, odpoledne zůstali na hotelu a po večeři jeli na nákupy do Alykes.
Najdi želvu..

You Might Also Like

10 comments.

 1. Tinaaa... všichni mrzneme a ty tu přidáváš takovou provokaci! :D K.

  ReplyDelete
 2. nadherne fotky ja chci letooooooooooo :D
  ady.

  ReplyDelete
 3. ja to mam ve skole uplne stejne ,hruza ,ani o vikendu nema clovek klid!
  a ty fotky jsou proste top!<3

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. S těmi písemkami máš naprostou pravdu. Je to hrůza a děs. Doufám, že se to teď nějak ustálí a učitelé už nebudou chtít tolik známek najednou..
  Právě teď by jsem klidně jela někam pryč .. někam, kde je teplo! :D

  ReplyDelete
 6. úžasný fotky!♥
  i ten design! :)
  tvůj blog mám celkově moc ráda :)

  ReplyDelete
 7. Layout je perfektní jako vždycky! :)))
  Fotky jsou krásné!
  Prověrek máme taky dost! :)

  ReplyDelete
 8. Nádherné fotky!:) Jsou opravdu uchvatné!.)
  Jinak ty písemky znám...je to pruda..

  ReplyDelete